fbpx
08 AGOSTO - Gossip

Pavel Nedved molla la moglie per una 23enne?

Scritto da:

Il gossip impazza in Repubblica Ceca

L’ex calciatore Pavel Nedved e attualmente vicepresidente della Juventus sta facendo parlare molto in queste ore e non per un colpo di mercato o per temi legati al calcio. Lo scoop e il clamore mediatico arrivano da Praga dove un tabloid lo ha paparazzato insieme a una giovane di 23 anni.

Durante il Longines Global Champions Tour of London 2019 il ceco è stato avvistato con Lucie Anovcinova indizio che secondo molti fa credere che il matrimonio con Ivana sia giunto al capolinea. Alcuni sostengono anche che finito il campionato Pavel e Ivana siano stati avvistati in tribunale.

Con la moglie ha avuto una figlia  che ha un anno in più donna nuova presunta fiamma e un figlio: entrambi hanno preso i nomi dei genitori.

View this post on Instagram

S manželkou Ivanou byl celé čtvrt století. Dokonce měli oslavit stříbrnou svatbu. Jenže místo krásného dárku přišla pořádná rána. Pavel Nedvěd si našel milenku. A v její náruči je mu zjevně o dost líp 😉 Jmenuje se Lucie, je jí 23 let a je talentovanou parkurovou jezdkyní. A právě při sledování parkuru v Londýně byly tyhle hrdličky poprvé viděny bok po boku. Co naznačují fotografie z Londýna, potvrzují i informace Blesku. „Jsou opravdu spolu. Pavel opustil rodinu a randí s Lucií,“ tvrdí dobře obeznámený zdroj. Vicemistr Evropy tak dal manželce Ivaně opravdu vydařený dárek k pětadvacátému výročí svatby, které připadalo na 18. června 🙈 A to před lety Nedvěd tvrdil: „Rodina je pro mne vším.“ Kvůli Lucii je teď prý mnohem častěji k vidění v Česku, což mu umožňuje i to, že Juventus je stále v přípravě. Jestli ho bude na tribuně v Turíně doprovázet nová známost nebo i děti Pavel a Ivana, jak bylo zvykem, se zřejmě ukáže až 1. září, kdy “Juve” hraje první ligový domácí zápas nové sezony.  #pavelnedved #manzelstvi #konec #milenka #laska #vztah #fotbal #fotbalista #juventus #marriage #theend #relationship #love #football #footballplayer

A post shared by Blesk.cz (@blesk.cz) on

 

Articoli correlati: